Компанія «Верго» Мелодія вашого будинку!

Про компанію

Vergo (Верго) Кривий Ріг

Здрастуйте, шановні відвідувачі!

Наша компанія більше 20 років тому, з'явилася на ринку меблів. Ми почали з майстерні з виготовлення дерев'яних рам на балкони та лоджії, вхідних та міжкімнатних дверей, віконних рам, меблів, плінтусів, лиштви, бруса, рейки, т. д.

" Верго" Двері, Вікна, Меблі

Сьогодні, завдяки енергії та досвіду людей, які стоять біля витоків створення нашої компанії, займаються виробництвом, продажем та встановленням:

  • Міжкімнатних та вхідних дверей з натурального дерева;
  • Міжкімнатних та вхідних дверей з МДФ, покритих плівкою ПВХ;
  • Ламінованих міжкімнатних дверей;
  • Вхідних металевих та броньованих дверей;
  • А також меблі на замовлення з: ДСП, МДФ, ПВХ, масив дерева;
  • Металопластикових окон (Rehau - рехау, Віконда).
  • Алюмінієвих розсувних систем для балконів і лоджій – окна, двері;
  • Жалюзей, укосів;

Двері Верго

Нашими клієнтами є як звичайні роздрібні покупці, так і підприємства, приватні компанії, магазини тощо. У нашій компанії працюють досвідчені майстри, дизайнери, менеджери, які забезпечують якісний сервіс для наших клієнтів. На всі вироби та комплектуючі ми надаємо гарантійний талон та забезпечуємо безкоштовне обслуговування виробів, продукції на весь період експлуатації.

Верго

У нас працює три виставкові салони, де наші клієнти можуть подивитися зразки нашої продукції, отримати консультації фахівців-менеджерів, прорахувати замовлення та викликати дизайнера на виміри. Ми робимо все, що - б клієнти отримали від компанії комфорт та затишок у своїх квартирах, будинках та офісах, а так – ж якісне обслуговування, при замовленні та експлуатації виробів, продукції запропонованих нашим салоном.

Статті

25.08.2022
"Provedal" — алюминиевый раздвижной профиль, используется для остекления балконов и лоджий. Испанская система "Provedal" считается одной из лучших не только на Украинском, но и на мировом рынке....
23.08.2022
Входные двери по низким ценам и в широком ассортименте в магазине "Верго" Гибкая система скидок · Более 18 лет на рынке · Доступные цены · Широкий ассортимент...
19.11.2017
Входные двери от производителя "Верго" ➦ vergo.com.ua ☎: 067 634 88 74. Лучшие цены, ✈ быстрая доставка, ☑ гарантия!